Domů - Má inspirace

Kde se mi líbí


Oslíkův net

Stránky člověka, který slyší okem neviditelné a vidí uchem neslyšitelné. Člověka, který mi otevřel oči a změnil život. Den, kdy jsem jeho stránky objevila, se zapsal zlatými písmeny do mé životní cesty.
Podpoznámka: Ne každý jeho slova stráví. Ale vše je tak, jak má být.

Databáze knih

Můj účet na portále Databáze knih, kde můžete zjistit, co právě čtu a co se chystám číst, seznam doporučených knih, má knižní hodnocení a komentáře ke knihám. A samozřejmě počíst si o knihách a recenzích ostatních.

Hospodářství Pod Dračím kamenem

Zápisky s fotografiemi dění prožívaného v jedné půvabné rodinné usedlosti v Kateřinkách u Liberce. V kategorii Události najdete celou historii tohoto s přírodou souznícího hospodářství.

Le blog de Pipi

Stránky mojí kamarádky věnované kulinářství. Pokud hledáte chuti i oku lahodící inspiraci pro zdravé a vegetariánské vaření, zde ji zcela jistě najdete.

Růst člověka

Poučné a upřímné povídání o růstu člověka, tedy o cestě od lži k Pravdě, a to hodně se zaměřením na ženy.

Ženy v patriarchátu

Psaní výhradně o dnešních ženách. O cestě svobodné ženskosti, významu Bohyně (Velké Matky), odhození masky předsudků a strachu a mnohém dalším.

Zdraví na dlani

Obsahově bohaté stránky zabývající se zdravým životním stylem. Zejména pak velkým přínosem čerstvých ovocných a zeleninových šťáv.

Snář sebepoznání

Hlubší vhled do symboliky snů, není to snář á la „ševce viděti, hrozné neštěstí zažíti“.

Tajemství řádu nevědomí

Podrobnější rozebrání archetypů lidského nevědomí.

Hotel Krokus

Ubytování během naší dovolené roku 2015, jež vřele doporučuji. Útulné pokoje, s láskou udržované prostředí hotelu, výborné jídlo i pití, ochotný personál, skvělá poloha přímo v centru Pece pod Sněžkou.

Oficiální stránky radia Ethno

Toto radio nehraje, jak již název napovídá, komerční nahrávky prošpikované reklamami... Hraje hudbu, která je balzámem na duši a takřka žádné reklamy.