Domů - Úvahy a postřehy - Jiné

Chemtrails – nebe docela jiné


Sedím a píšu tento příspěvek se znepokojením a tísní v duši. Je mi úzko z toho, jak se lidé bezostyšně vyvyšují do nebetyčných výšek, jak si troufají zahrávat si s oblohou, s počasím, jak zasahují do přirozeného běhu. Mluvím tu o chemtrails. Pro ty, kdož o nich nikdy neslyšeli: jsou to stopy letové dráhy letadla. Ale ne běžné kondenzační pruhy, které mizí tím, jak se vodní páry odpařují. Jsou to stopy chemické, které, budete-li chtít, poznáte velice snadno – zůstávají na nebi velice dlouho po přeletu letadla. Tato letadla chemikálie vypouštějí organizovaně, jakmile na obloze spatříte první vznikající chemtrail, pak další letadla začnou brzy přibývat, až je takto počmárané celé nebe.

Od doby, kdy jsem chemtrails začala brát vážně, což, přiznám se, je doba krátká, si pomalu nemohu vzpomenout na den, kdy by se toto na nebi nedělo. Kromě dnů, kdy je úplně zataženo – většinou jde o nepřirozenou oblačnost, ze které neukápne jediná dešťová kapka… tedy, v takovýchto případech jsou to důsledky organizovaného práškování. Jisté je to, že tyto chemikálie mění zásadním způsobem počasí, jak jsem právě zmínila a mám pro to důkaz. Jednoho dne jsem se dívala z okna, byla tam právě nadýchaná, ohromná a krásná oblaka, po nichž klouzaly sluneční paprsky. Najednou se začaly objevovat chemtrails… už jsem na ně byla upozorňována od jednoho člověka, ale příliš jsem se tím nezabývala. Až do toho dne. Okamžitě jsem se pohledem na vznikající čáranice ušklíbla – byla jsem těmi mraky okouzlená a intuitivně jsem vycítila nebezpečí - a od okna jsem na pár minut odešla k nějaké práci. Když jsem se vrátila, nechtěla jsem věřit vlastním očím. Ta úchvatná oblaka zmizela, zcela zmizela! Místo této krásy se tam nacházelo nebe nesmyslně počmárané! V tom okamžení mi spadly klapky z očí a konečně mohu vidět, co lidé takto způsobují.

Zkuste se zamyslet, co silné chemie letadla rozprašují do vzduchu, když dovede zničit výtvor na nebi. Jak tyto chemikálie působí na rostliny, zvířata a lidi! Vždyť už ten účel, který je jistý, a tím je určování a pozměňování počasí, zní varovně. Jistí lidé si drze přisvojují úkol, který jim v žádném případě nenáleží. Důsledky začínají vyvstávat už teď a budou stále sílit. Níže přikládám dva dokumenty, ze kterých se o tomto jevu dozvíte víc. Pokud na nebi uvidíte tyto chemtrails, většinou se v brzké době dočkáte jednolité vrstvy šedavých mraků, ze kterých však prší jen málo. Ostatně, co mě letos v září ohromilo v předpovědi počasí, bylo varování před požáry. Nepamatuji se, kdy a jestli vůbec v minulosti by v naší kotlině byla vydána takováto zpráva. Jsou i výjimky, kdy se naplánuje hezké počasí, naposledy tomu bylo při návštěvě papeže, kdy „záhadně“ byly přesně tyto tři dny slunnou a jasnou přestávkou v jinak zatažené době. Napadá mě také, zda neexistuje souvislost chemtrails s výskytem nového typu mraků - Asperatus. V každém případě chemtrails vytvářejí umělé mraky, které jasné sluneční paprsky nepropustí.

Na celém světě umírají včely. Jeden můj známý je včelař, i jemu předloni osiřely úly, ale ne na nemoc rozpadu kolonií, ale v důsledku teplé zimy. Jenže… co nastane, když si nadále budou určití lidé zahrávat s počasím, co se bude dít dál? Za připomenutí stojí prohlášení Alberta Einsteina, že pokud na Zemi vymřou včely, lidem zbývají čtyři roky života. Pokud se od včeliček vrátím k nám, pak si uvědomme, jaký je nárůst alergií, astmatu, nehledě na to, že nachlazení, chřipky a angíny mají neobvyklý průběh. Na sobě si všímám, jak mě po zvlášť intenzivním práškování pálí oči, jako při začínající chřipce. A kdoví, jaké další látky do toho přidávají, které mohou ovlivňovat masy lidí. Mají to vymyšlené - látky se dostanou ke každému bez výjimky. Nic z toho se nezveřejňuje, protože pravdu je přeci třeba před lidmi skrývat. Je tedy stále těžší rozpoznat pravdu od lži, jedině důvěřování intuici a nezakrývání si očí dovede vyvést z labyrintu.

Z vlastní zkušenosti vím, že to, co jsem tu psala, může na někoho působit zbytečně, absurdně až šíleně. Proto nikoho nenutím, aby souhlasil. Zkuste ale pozvedat své zraky k obloze a všímat si. Jak ráda bych se mýlila, ale mé srdce mluví jasně. Na závěr vám jen poradím - pracujte v době, kdy pracovat máte a odpočívejte, když je čas odpočinku. Zní to prostě, ale pro mnoho lidí se to zdá býti nesplnitelným úkolem. Dokažte alespoň tímto krokem, že si vážíte životní síly, která k vám pak bude nerušeně proudit a osvěžovat vás. Je a bude jí zapotřebí.


5.10.2009


***Už ani barevnými duhovými mráčky na obloze si nemůžeme být jisti. Prý to má být krásné znamení z nebes. Jenže... Dnes na cestě domů jsem jeden takový spatřila a vůbec mě nezalil povznášející pocit, jaký by se měl dostavit. Intuice byla silnější. A nezklamala. Okolo tohoto duhového obláčku byl houf nepřirozených čáranic. Naštěstí jsem doma měla foťák, takže jsem to stihla vyfotit. To nepřirozené "cosi".

Poslední fotografie je z víkendu stráveného v Moravském krasu. Cca pět centimetrů od konce chemtrailu můžete vidět bílou tečku. Ta tečka je letadlo… přítel to bleskově vyfotil krátce poté, co letadlo přestalo práškovat. Rozdíl mezi neměnnou klasickou kondenzační stopou a uměle vytvářenými chemtrails tedy vidí každý, komu oči slouží.

24.8.2010


***Když jsme tak jednoho rána cestovali vlakem, dívala jsem se z okna na oblohu, kde mocipáni začali opět zamořovat ovzduší sajrajty v letadlech. Jako vždy jsem jejich počínání při zrodu (doposud) jasného dne nechápala. Pak mnou projela zajímavá myšlenka. Jak by se na grafitti výtvor asi díval majitel domu? A ještě dál… Jak by se asi na grafitti výtvor na národní památce díval člověk, který ctí posvátná místa a um našich předků? Pořád se ale bavíme o majetku, který zde někomu patří a někdo se o něj stará. Ale nebe nám lidem přece nepatří. Kdo si tedy vůbec může dovolovat osobovat si je? Jak se na sprosté sprejování modré klenby asi dívá Ten, kdo nebe stvořil?


14.10.2010


***Uvedu zde slova Magdaleny, na jejíž stránky jsem narazila šťastnou shodou okolností, a na nichž se na krátkou dobu objevilo její vyjádření stran ovlivňování počasí, chemtrails. Jsou to slova plná citu, srdnatosti a pravdy, až si říkám, jak někdo dokáže v krátkosti toho tolik sdělit a sdílet. Se svolením autorky je tedy vkládám i sem… a děkuji…:


Čemu věřit když ani obloze ne? Mrazí mi z tebe, kráso, zůstaň a ještě vytrvej. Já vím, Schovaní za živly přírody, Ničí tě a kradou ti moc, Moc, kterou ti ve spánku vzali, Sprostě a nechutně ovládli Zemi. Nejsou to fronty, nejsou to boje. Je to tajná válka, kterou řídí stroje. Podlý a hnusný způsob, nezáleží, kdo má jaký původ, ovlivní všechny.
… Srdce mi krvácí, kam utekli na nebi beránci?Zdroj: Galerie Shine


3.4.2012